V současné době dokážou naše nabíječky NSW - 6 a NSW - 7 nabít přibližně 92% všech typů elektrokol na českém trhu. Pro zbývajících 8% je ve variantě NSW-7 osazení zásuvkou 230V pro možnost připojení vlastní nabíječky. Jsou vybaveny vestavěnými nabíječi o výkonu 4A (nejvyšší výstupní napětí 42 V), které jsou certifikované pro použití s 92% bateriemi elektrokol. Fungují i pro systémy s oboustrannou komunikací: Bosch e-bike, Shimano STePS.

Nabíjení baterie s kapacitou 400Wh z 30% na 70% kapacity bude trvat cca. jednu hodinu.

Spotřeba elektrické energie pro nabíjení elektrokol je zanedbatelná, činí cca 0,5 -1 Kč za jedno nabití.

Nabíjecí stanice pro elektrokola jsou přímo určeny k venkovní instalaci, mají krytí IP44 (proti stříkající vodě a prachu). Nabíječka je trvale umístěna na pevné přepážce (fasádě objektu, plotě) nebo na pevně kotveném sloupku s vyvedeným napájením 230V, ale lze ji bezpečně instalovat i v interiéru (například v garážích nebo cyklo-boxech firmy).

Naše nabíjecí stanice nepotřebují zvláštní jištění ani přípravu speciální elektro-instalace (doporučený jistič je 1 fáze / 16 A). K nabíjecí stanici jsou dodávány dokumenty pro instalaci v EU.

Všechny naše nabíjecí stanice jsou certifikovány jako ČESKÝ VÝROBEK a jsou v souladu s harmonizovanými technickými normami:

  • EN IEC 61439-1:2012 ed. 2: Rozváděče nízkého napětí.
  • EN IEC 61439-7:2020: Rozváděče nízkého napětí pro použití ve zvláštních podmínkách nabíjecí stanice pro  elektrická vozidla.
  • EN IEC 61000-6-3 ed.2: Elektromagnetická kompatibilita (EMC).
logo cesky vyrobek

nabijeci stanice nsw 6
Nabíjecí stanice NSW - 6

nabijeci stanice nsw 7
Nabíjecí stanice NSW - 7

Projekt ELMONT-INVEST INOVAČNÍ VOUCHER – PROVEDENÍ ZKOUŠEK PRO NABÍJECÍ STANICE PRO AUTOMOBILY EWATTS, TYP NSP-2M2VZO-2EV.IDENTIFIKACE ŽÁDOSTI (HASH)UILLJP je spolufinancován Evropskou unií.
Cílem projektu je provedení zkoušek pro nabíjecí stanice pro automobily EWATTS, typ NSP-2M2vzO-2Ev, a to za účelem získání protokolů na elektrickou bezpečnost a elektromagnetickou kompatibilitu v ČJ, RJ a AJ; a dále získání EU certifikace typu (kde bude získán certifikát EU přezkoušení).

elmont - invest s.r.o. © 2023 All Rights Reserved. Webdesign by LE CLAVERA, s.r.o.