logo cesky vyrobek Jsme profesionálním výrobcem a dodavatelem systémů veřejného osvětlení. Zakládáme si na kvalitě našich výrobků a bezchybné montáži technologií i na osobním přístupu k zákazníkovi. Při zpracování světelně-technického projektu nabízíme několik variant v různých cenových kategoriích v závislosti na míře úspornosti, požadavcích na kvalitu světla i dalších kritériích. Zaměřujeme se na efektivitu daného řešení, a proto šetříme vaše náklady. Svítidla splňují optimálně spektrum vlastností, které definují dobré svítidlo pro veřejné osvětlení.


Veřejné osvětlení

Nabízíme produkty spojené s rekonstrukcí a provozováním veřejného osvětlení. Naší prioritou je LED technologie.

Hodláte modernizovat veřejné osvětlení technologii LED nebo klasickou, plánujete údržbu či hledáte firmu pro pravidelnou údržbu? Udělejte něco pro Vaši úsporu a životní prostředí! Neváhejte nás oslovit, jsme připraveni vám navrhnout a realizovat osvětlení, dle požadavku a norem.

Nabízíme:

  • výpočty, posouzení stávajícího VO (pasportizace), cenové kalkulace (technologie LED nebo sodíková svítidla)
  • vyčíslení energetické úspory
  • projektové dokumentace nového VO
  • rekonstrukce veřejného osvětlení (světelných bodů)
  • zajištění pravidelných revizí
  • dálková správa & monitoring systému VO
  • zajištění financování z úspor po renovaci VO s garanci úspor včetně využití aktuálních dotačních titulů
LED osvětlení hortuspng


Řada svítidel DA

LED osvětlení spot Společnost elmont-invest s.r.o. dodává svítidla s dlouhodobě udržovatelnými parametry. Svítidla jsou vyrobena z prvotřídních odolných komponent testovaných ve všech stupních výroby. Produktová řada svítidel DA je technologickou špičkou v oboru s technickou úrovní srovnatelnou pouze s několika málo renomovanými výrobci. Světelný tok svítidel je nastavitelný v celém rozsahu 2.000 -20.000 lm a 2 200 – 10 000 K.

Těleso z tlakově litého hliníkového odlitku s eloxovanou povrchovou úpravou zaručuje téměř neomezenou životnost a dostatečně dimenzovaný odvod tepla z P-N přechodu na LED diodě (zodpovědný termomanagement). Jednoduchá modulární koncepce umožňuje provést opravu nebo upgrade svítidla pracovníkem se základní elektrotechnickou kvalifikací (zákon 250/ 2022 a příslušné vyhlášky) přímo na místě provozovatele soustavy.


Produktové listy námi nabízených světel

 

 

 

 

Projekt ELMONT-INVEST INOVAČNÍ VOUCHER – PROVEDENÍ ZKOUŠEK PRO NABÍJECÍ STANICE PRO AUTOMOBILY EWATTS, TYP NSP-2M2VZO-2EV.IDENTIFIKACE ŽÁDOSTI (HASH)UILLJP je spolufinancován Evropskou unií.
Cílem projektu je provedení zkoušek pro nabíjecí stanice pro automobily EWATTS, typ NSP-2M2vzO-2Ev, a to za účelem získání protokolů na elektrickou bezpečnost a elektromagnetickou kompatibilitu v ČJ, RJ a AJ; a dále získání EU certifikace typu (kde bude získán certifikát EU přezkoušení).

elmont - invest s.r.o. © 2023 All Rights Reserved. Webdesign by LE CLAVERA, s.r.o.